Öğrencilerime sürpriz tavsiye, yardım

Herkese merhabalar benim sıradan bir devlet okulunda okuyan 11. Sınıf ögrencilerim dışarıdan hiçbir destek almadan bütün süreci kendileri yöneterek şanlıurfa'daki küçük bir köy okuluna yaklasık 200 kitaplık yardımda bulundular, ağaç diktiler, kedi evi yaptılar, bana yakın zamanda inanılmaz bir doğum günü sürprizi hazırladılar, bu gençlere her zaman yardımcı olmak ve unutulmaz güzel anılar yasamalarına vesile olmak boynumun borcu, aklimdan genclerin sevdigi saydigi bir sanatcidan kendilerine selam ve tesekkur videosu gondererek surpriz yapmak da var on saniyeyi bile gecmez ancak malumunuz bu devirde ünlulere ulasmak ve onlardan birsey rica etmek kolay degil birkac yil once daha kolaydı artık guven vs azaldığı icin herkes kendi mikro cevresiyle birseyler yapiyor, haksız miyim? Demem o ki bu konuda bana yardimci olabilecekler varsa veya farkli etkinlik sürpriz onerecek varsa memnun olurum, ozelden vs yaptıkları isleri gosteririm, saygilar. Otobuste telden yaziyorum hata olduysa affola

Twitter vs. Hak getire sallamiyolar

  • hocam fazla egon var mi  (25.04.18 19:26:17)
Haluk Levent yardımcı olur bence. Twitter dan ulaştınız mı?

  • conrad moricand  (25.04.18 20:54:03)
Ben de Haluk Levent ile iletişime geçin diyecektim

  • mutlusismankedi2015  (26.04.18 02:06:09)
Benim de aklima gelen ilk isimler Haluk Levent ve Kalben.
Oyuncu anne Sermin Carkaci ve Hihieved hesabinin sahibi Hande Birsay da iyi insanlara benziyorlar. Belki onlar da yardimci olur.

  • chitosan  (26.04.18 11:17:55)