[]

Katar, BAE, Mısır'da iş bulmak

Uluslararası firmada(Alman menşeili) 5 senelik satış, iş geliştirme tecrübem; çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almancam var. Türkiye'de çok fazla tutunacak birşeyim kalmadığı için paranın köpeği olmak ve başlıkta bahsettiğim ülkelerde yine aynı alanlarda çalışmak istiyorum.
Nereden başlayayım, kimlerle iletişime geçeyim? Yol, yordam? 
sabah linkedin'de, Armada Retail Group'un Emirgan Sütiş için elemanlar aradığını görmüştüm, tekrar baktım ama bulamadım. Satış alanında da arıyor olabilirler bilgin olsun.

Onun dışında linkedinden firma çalışanlarını ekleyerek başlayabilirsin, oradan hangi mecralarda eleman aradıklarını veya ilan açtıklarını görebilirsin.
  • PoscheN  (25.04.18 17:45:23) 
Hocam inşaat şirketlerinin bazı projeleri oluyor. Doğrudan proje bazlı iş ilanlarına bakabilirsin.


  • dissendium  (25.04.18 19:25:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.