Exit Festival'i için Güvenilir Bilet Satış Noktası

Merhaba.

Temmuz ayında Sırbistan'da yapılacak olan Exit Festival'ine gitmek istiyorum ancak daha önceden Uluslararası bir etkinlik deneyimim olmadı.

N11 ve stubhub adlı sitelerde bu biletlerin satışı mevcut ancak güvenilirliği konusunda pek bilgim yok.

Daha önceden exit festival'e katılan, veya yurt dışındaki bir etkinlik için yurt içinde bilet alıp gidenler varsa, yardımcı olabilir mi ?

güvenilir bir site biliyor musunuz ? veya bu bileti bir acentadan vs. almam mümkün mü ?

şimdiden teşekkürler.

gecen sene gittim ben. N11'den almıstık bileti. bir sıkıntı yaşamadık.

  • gunbatimi  (25.04.18 13:26:50)
yurtdisindaki sitelerden bilet aldiginizda kapida pasaport kontrolunde sikinti cikma ihtimali olabilir. (cunku balkan ulkelerine daha ucuza satiliyor bilet)

n11'deki satis turkiye resmi acentasina ait. (resmi web sitesinde herhangi bir linke tiklarsaniz n11'e atiyor zaten)
  • brkylmz  (25.04.18 15:17:33)