yurtdışına para transferi

abd'de yaşayan arkadaşıma en güvenilir ve ucuz şekilde nasıl para gönderebilirim?

teşekkürler..

paypal denen sistem ile en güvenilir ve en ucuz şekilde gönderebilirsin.
www.paypal.com

  • dieselsingle2  (23.02.10 09:58:58)
orada kulandığı bir kredi kartı v.b var ise o (tabii bu kredi kartı iş bankası, vakıfbank v.b gibi türkiye'de faaliyet gösteren bir bankaya ait olmalı) ilgili hesaba yatırın parayı, kredi kartıyla orada harcasın.

  • bir zamanlar cocuktum  (23.02.10 10:58:28 ~ 10:58:50)
ayrica aninda cekebilecegi "nakit para" yollamanin en ucuz yolunun western union oldugunu duymustum.

  • nestor  (23.02.10 13:40:19)
citibank

  • rereroro  (23.02.10 14:42:09)
arkadasin ve sen türkiye´de faaliyet gösteren bir bankanin bankomat kartina sahip olun (master, visa). bankomattan masrafsiz para transferi yapabilirsin. arkadasin da orda herhangi bir bankomattan 3 4 dolar gibi bir masrafla ceker. sözü gecen banka citibanksa olay 0 masrafla gerceklesir.

  • poiry  (23.02.10 16:10:56)