[]

çantalık kalın kumaş

bunun bir adı var mıdır, nerede bulunur?

böyle su geçirmez membranlı, kevlarlı falan değil, normal sırt çantalarında, kalem kutularında vb. kullanılan kumaştan arıyorum kendim kesip biçip bir şeyler yapmaya çalışacağım. decathlonun 10 liralık çantasını alıp reverse engineering yapmak istemiyorum, bir yardım ltf


 
Duck kumas alin. 1.80 cm enleri oluyor, yani yarim mt bile alsaniz 1.80 cm en ile istediklerinizi denersiniz. Yarim metresi 7-8tl oluyor.
Leke tutmaz su gecirmezdir arti olarak, tonla da desen bulursunuz.

  • muti  (25.04.18 13:15:43) 
sanırım bu biraz ince kalıyor, bir de desenleri güllü dallı genellikle. kadınlar için güzel bir çanta olabilir ama benim aradığım daha polyester ve dayanıklı bir şey.


  • obez kirpi george  (25.04.18 13:45:54) 
istanbuldaysanız size birkaç üretici önereceğim?


  • suicides underground  (25.04.18 14:04:32) 
Hayir netten baktiysaniz o sonuclar cikmis olabilir her turlu desen var. Bir de ince de degildir. Yakinlarinizda kumasci yok saniyorum aslen dayaniklidir da ama siz bilirsiniz tabi.


  • muti  (25.04.18 16:07:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.