[]

Kahve icmek yaslandirir mi?

Cok fazla nescafe ve turk kahvesi tuketiyorum. Isin kotusu sekerli bir de. Kimi yerde yaslandiriyor demis kimi yerde tam tersi.
 
Bilgi sahibi degilim. Sadece mantik yurutucem. Kahvenin sorun oldugunu hiic dusunmuyorum (turk kahvesi icin konusuyorum) faydalarindan bahsediyor herkes. Limitli olarak tuketin sorun degil. Ama seker kismi kotu. Zararli sekerin cildi bozdugunu duymustum.

Edit: zararli seker dedigime nisasta bazli diyollaymis.
  • thomson'un uzumlu keki  (24.04.18 21:01:06 ~ 21:03:08) 
Şeker zararli.
Nescafe daha da zararli.

  • ykyt  (24.04.18 21:09:44) 
Nescafe içeriği bakımından kahve olarak değerlendirilmiyor. Glikoz şurubu var, yaşlandırmanın yanında her türlü sağlık sorununu yanında getirir.

Türk kahvesi, espresso, filtre kahve çok abartılmadığı sürece tıbbi makalelerde sağlığa yararlı olarak belirtiliyor. Tabii ki şekersiz.
  • hadi ya la  (24.04.18 21:19:28) 
Henüz yaşlandırmadı ama no sugar


  • benaslindayohum  (24.04.18 21:37:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.