Kuzen Kıskançlığı

Etrafım kıskanç kuzenlerle dolu. Hiçbirini aramıyorum. Sormuyorum. Zerre değer vermiyorum. Sürekli kendilerine uzağım. Bugün bu durumu bir arkadaşıma anlattım. Ee ne var bunda dedi? Kendi kuzenleri de kıskançmış ama görüşüyormuş. Normalmiş vs vs.

Kıskançlık normal mi? Düşünsene sahip olduğunuz her şeyi kıskanan, sürekli olarak içten içe size karşı haset duygular besleyen ve başınıza bir şey gelse içten içe sevineceğini bildiğiniz insanlarla samimi olmamak normal değil mi? Arkadaşım kafamı karıştırdı .

yanında huzur bulmadığın insanlarla takılmak normal değil, dışarının stresi yetmiyor mu? o arkadaş saçma düşünüyor bence.

  • sane ego  (24.04.18 19:51:35)
O tipteki kuzenlerimle ben de görüşmüyorum. O kadar kıskançlar ki, ne üzüntümde ne sevincimde aramazlar. Eşimin kuzenleri çok tatlılar, ben onların ablası oldum artık.

  • curukturpkokusu  (24.04.18 21:58:55)
Bende de var bi tane bundan AMA gizli kıskanclardan. Onun o yönünü bir tek ben biliyorum.Ailesi iyi,durumları da iyi. Yine de hafiften igneleyici konusmalar bizim hayatımızla ilgili. İletişimi direkt kesmedim ama merhaba,merhaba.

  • ırene adler  (24.04.18 22:03:08)
Benim kuzenlerde de kıskançlık var, ben onlarla ne yakın ne de uzağım. Her şeyini anlatma, ben özel şeylerimi zaten anlatmayı hata buluyorum. Dertleştiğim arkadaşlarım da zaten üniversite ortamından veya başka yerlerden.

  • noeldayın  (24.04.18 22:36:10)
normal bi durum değil bu. kardeş gibi olması lazım kuzen dediğinin. olay ne biliyor musun? kesinlikle amca/hala/dayı/teyze yüzünden böyle. yani aile içi bi dolduruş olmasa sana o gözle bakmazdı.

  • lost aci soyler  (24.04.18 22:40:59)