Aniden Gelen Yürüme Bozukluğu

Son günlerde farkettim, yürümemde bir bozukluk, anormallik var. Sanki sol bacağım daha uzunmuş gibi adımımı yere atarken sağ bacağım ve ayağım gibi yerle temas etmiyor. Açıkçası durumu nasıl anlatacağımı bile bilmiyorlar, bacaklarım ya da ayaklarım senkronize değil gibi ama sorun sadece sol bacağımda.

Önce yazlık ayakkabıdandır ya da ayakkabının tabanındandr diye düşündüm ama sorun kesinlikle bacağımda. Doktora gideyim diyorum ama hangisine gitsem onu da bilemiyorum. Doktorlar ya da daha önce bunu tecrübe ve edenler aydınlatırsa çok sevinirim.

doktor değilim ama belki belinle alakalı olabilir. çekme yapıyor olabilir.

  • silah taciri  (24.04.18 10:42:57)
bu iş kayropraktiklere göre gibi görünüyor ama evde kendim hallederim diyorsan şu videoyu bir dene.

www.youtube.com

leg length adjustment diye de arama yapabilirsin.
  • okumayi sevmeyen okur  (24.04.18 10:46:12)
Teşekkür ederim cevaplar için, açıkçası spor yaparken belimi incitmiş olabilirim ki bu konuda uyarılar aldım, tecrübeli arkadaşlar spor salonunda bazı hareketleri yapmamam gerektiğini, belimi ve sırtımı incitebileceğimi söylediler. Açıkçası sorun umarım budur. Beyin ya da damar tıkanıklığı olabileceğinden korkuyorum.

  • taltrap  (24.04.18 10:51:35)