Ttnet sorunu modem öneri sorusu

Selam. Önce şunu bi okuyabilir misiniz.

www.eksiduyuru.com

Tt diyo ki kopma yok uzun süredir. Modemden sorun. Peki dedim. Modem almaya karar verdim. 3+1 ev. Tam ortada duran modem. Tel ve pc ler bağlanıyor wifi ile. Çekim gücü iyi olsun odalardan çeksin ve iyi bir şey olsun. Müthiş harika bir cihaza gerek yok.

Öneriniz varsa sipariş vericem şimdi. Fiyat performans olarak.

valla hacı abi ben şundan aldım;

www.vatanbilgisayar.com

onun dışında bende de hız 3mb üzerine ne yapsam çıkmıyordu. ttneti aradım dedim byle böyle. bizde sorun yok sizde dediler. önce inanmadım tabii kim inanır ttnetin dediğine zaten. sonra kabloları kontrol ettim, değiştim yok, hız aynı.

sonra modem buldum birinden rica ettim aldım denedim aboo hız normale döndü. sonra ttnet ten geldiler test vs yaptılar dediler modem sıkıntılı. biz hızı 16mb gönderiyoruz modem oromatik oalrak 3mb sınırlıyor.

bu linkteki ürünü aldım. sıkıntı yok. yalnız çekim gücü sanki pek iyi değil değil. 3 duvar sonrası neredeyse hiç çekmiyor. 1 duvar sonrası gayet iyi hatta 2'de iyi.

ha tavsiyem önce birinden bir kaç saatliğine modem alıp deneme yapmandır.

ve ayrıca alacaksan vdsl destekli al, geleceğe yatırım olur.
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (23.04.18 21:51:57 ~ 21:53:59)
VDSL al, piyasa kum gibi 2. el modem kaynıyor. Çok paralar vermeye gerek yok aslında, sahibinden-GG-Letgo bakılabilir.

  • John Bloor  (24.04.18 10:10:07)