dji follow me özelliğini kullanan...

bu özelliği kullanan varsa yorumlayabilir mi biraz? internette yaptığım aramalar genellikle sonuçsuz kaldı ve hatta dji spark ile ilgili "follow me özelliği iyi çalışmıyor, hedef kaybedildi hatası verip duruyor, ayrıca bisikletin hızına yetişemiyor" diye bir yorum okumuştum.

benim sıkıntım şu, bir proje kapsamında kullanmak üzere almayı düşünüyorum, bisikleti takip etmesi elzem. bisiklet dediğim öyle 15 20 ile giden bir bisiklet değil, yeri gelecek 70 km/s bandını zorlayacak bisikletler ve bisikletçiler.

elinde bu aletlerden olan ve follow me özelliğini kullanan değerli arkadaşlarımdan yardım istiyorum^^ şimdiden hepinize şöntik diyorum!

dcrainmaker ın dediğine göre dji ların takip özellikleri çok iyi dğeilmiş

şu videodakini beğendi baya ama baya pahalıymış

www.youtube.com

şunu da izleyebilirsin

www.youtube.com
  • n62  (23.04.18 22:03:25 ~ 22:04:24)
Bende mavic var, koşarken vs takip ediyor. Ama mavicin bile max hızı 60km diye biliyorum.

  • okumakserbestbegenmeksart  (23.04.18 23:35:29)