[]

VPN kullanınca internet tarayıcısı otomatik kapanıyor.

merhaba,

vpn açınca, bulunduğum site yaklaşık 30 saniye sonra hata veriyor. sebebini bir türlü anlamadım. chrome üzerinden browsec, zenmate, hotspot shield olmak üzere birçok vpn kurdum fakat yine de sonuç değişmedi.

site beni atmayacak şekilde nasıl vpn kullanabilirim?

 
Dostum Opera tarayıcı indir. Kendi içinde yerleşik VPN var onu bir dene.
Tarayıcı kaynaklı mı yoksa ISS kaynaklı mı onu bir anlayalım.

  • Polaroid  (23.04.18 23:55:36) 
@polaroid, hemen deniyorum, ilgili sonucu editleyeceğim.

edit: malesef direk ünlem işareti çıkıyor.
şu ana kadar en iyi dayanan, chrome üzerinde browsec eklentisi.
onunla 30 saniye kadar açık kalıyor sayfa.
  • chess.is.my.life  (24.04.18 00:10:47 ~ 00:16:58) 
PM attım.


  • Polaroid  (24.04.18 00:18:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.