allahini seven ustume araba atsin

ilk arabam olacak, ilerde model yukseltmek ya da arac degistirmek istersem aldigim araci kardesime birakacagim yani eger alirsam 2. el piyasasinin pek bir onemi yok cunku satmayi dusunmuyorum.

butcem ilk arabam olacagi icin 60bin civarinda (cok cok iyi bir firsat olursa 70e falan zorlayabilirim), aradigim sartlar otomatik vites olmasi ve azcik duzgun gozukmesi.
cok agir ya da onden kazali olmasin ama boyali degisenli vs. olabilir acikcasi pek umrumda degil.

kafamda su ikisinden biri var
1 mito: www.sahibinden.com
2 cupra: www.sahibinden.com

www.sahibinden.com
Şu nasıl ? Dizel cam tavanlı filan.

  • kirmizi kart  (23.04.18 12:58:08)
@kirmizi kart manuel abi bu :(
bi de bana gore cupra bunlara gore agir basiyor en azindan bastiginda gidiyor :(((

not: cok yol yapmayacagim ne kadar yaktiginin falan bir onemi yok benim icin.
  • ahoy kaptan  (23.04.18 13:07:21)
2. nin piyasası daha iyidir

  • infernalcadre  (23.04.18 13:17:49)
2015 1.6 benzin titanium paket ford fiesta alabilirsin. Hem gorunumu cok guzel hem de 105 beygir ve cok atik. 2 yildir kullaniyorum oldukca memnunum. 60-65 arasi dusuk km’li bulabilirsiniz.

  • lynda.com  (23.04.18 13:44:10)
*60-65 bin

  • lynda.com  (23.04.18 13:45:15)
Citroen cactus dizel otomatik diyebilirim.

  • nhtzmc  (23.04.18 15:19:56)
www.sahibinden.com

bide bunlar var
  • kirmizi kart  (23.04.18 15:21:35)
ilanda cupra 1.4 180 beygir çok güzel yakar. auris, opel corsa, polo, fiesta seni tatmin eder.

  • mikahakkinen  (23.04.18 15:34:04)
@lynda.com
bir bakayim, aklimda hic fiesta yoktu, tesekkurler

@nhtzmc
ya bana juke, cactus falan gibi arabalar cok cirkin geliyor :(

@kirmizi kart
astra da aklima yoktu, ona da bakiyorum simdi. tesekkurler

@mikahakkinen
youtube'dan videolarini izledim, gazladiginda evet yakiyor ama sakin kullanimda veriler iyi
gibi. benim icin onemli olan, istedigimde o gucu alabilecek olmam o yuzden bastiginda ne kadar yakacagi pek de onemli degil.
  • ahoy kaptan  (23.04.18 15:47:09)
şehir içi 40 kuruş üzeri yakar cupra. eğer performans istiyorsan vw grubundan şaşma ancak dsg şanzımanlarda sıkıntı olduğunu söylüyorlar.

  • mikahakkinen  (23.04.18 20:59:52)
@mikahakkinen
yaksin abi 1000km de 100-150 lira fazla odeyebilirim problem degil. o kadar aktif yol yapmayacagim. baska bir
sikintisi var midir cupranin? bu attigim ilan nasil sizce?
  • ahoy kaptan  (23.04.18 21:22:42 ~ 22:20:46)