Seda yelkenci kim?

Birkaç gündür gündemden uzaktım. Neden ekşide gündem olmuş bu kişi? İnternet fenomeni falan mı yoksa başka birşey mi?

yahu anlamıyorum okuma engelli misiniz?

Ekşide tıklayıp ilk üç entry'i okusan olayı öğreneceksin zaten.

Onun yerine burda başlık açıp ne oldu diye sormak kadar saçma bir şey yok.
  • KaraSakall  (23.04.18 12:27:53)
yarım yamalak anladığım kadarıyla; bu seda denen kız çocuğun biriyle yatmış, sonra yattığı herifin arkadaşıyla sevgili olmuş veya olmaya çalışmış. yattığı çocuğa bu olayı arkadaşına söyleme demiş.o da dürüst olup söyleyeceğim demiş.hal böyle olunca kız bu yattığı çocuğa kurulmuş. feminik grubunu toplamış,tacizci süsü verip bu çocuğu pataklamışlar.

anladığımız kadarıyla olay aslında kimin eli kimin cebinde durumu, kavak yelleri hesabı.

ama işin içine feminik örgütler giriyor. kız beni taciz etti falan diyor da, görünüşe göre basbayağı rızası var. whatsApp konuşmalarından onu anlıyoruz.

kısacası bu kıza " kendi rızan ve isteğin olduğu halde çocuğa iftira atıyorsun ve dövdürüyorsun " diye tepki var.

bu olay yüzde yüz böyle midir tabii ki bilemeyiz. ama ortamdan, WhatsApp konuşmalarından öyle gözüküyor. eğer mahkemeye intikal ederse en doğrusunu mahkeme bilir.
  • Neill  (23.04.18 12:56:47)
ya arkadaşlar linç ediyorsunuz arkadaşı okuma özürlümüsün diye. ben okudum pişmanım. zaten bi arkadaşın zoruyla okudum, ne olmuş lan, hukuk fakültesi linç falan deyince aklıma direkt olarak sağ sol, siyasi olaylar gelmişti. ne kaçırdım acaba diye meraklanarak açtım sözlüğü.

gram umrumda olmayan bişey.

bana ne kim kiminle nerede yatmış, kim kime boynuz takmış.

yok tecavüz etmişmiş, yok elini kolunu bağlamışmış.

mk kezbanı pkk mitinglerinde boy boy bayrak açmaya kafası basıyor da böyle bişey olunca polise savcıya, hastaneye gitmeye mi basmıyor.

yesinler birbirlerini ete para vermesinler.

o yüzden ben bu duyuruyu açan arkadaşın linç edilmesini uygun bulmuyorum.
  • Photographer  (23.04.18 13:07:26 ~ 13:09:41)