uzerime oyun onerisi atin

Sevgili duyuru ahalisi.

Evde iki kisi oynanabilecek kart-masa ustu kutulu oyun ariyorum. Asagidaki kriterlere gore onerilerinizi duymaktan memnun olurum.

Jargona cok hakim degilim belki yeterince iyi ifade edemeyecegim ama, genel olarak LOTR tarzi fantastik dunyalarda gecen, canavarli, orklu, elfli buyuculu, artwork kalitesi iyi bir seyler ariyorum.

Kriterler:
mutlaka 2 kisi oynanabilmeli. Daha fazla oyuncu desteklerse sahane olur.
FRP gibi kitap, anlatici, uzun gunler gerektirmeden oynanabilmeli.
artwork ne kadar gotik olursa o kadar iyi.

Hatta Gwent gibi sade birsey de olabilir. (sanirim sadece digital versiyonu var ama)

Veya asagidaki linkteki gibi bir seyler olabilir.

www.amazon.com

Condotierre, Carcassonne, Saboteur, Lost Cities,

Talisman'ı oynadım beni sarmadı. Legends of Andor ('fantastikli' kategorisinden wishlistime girmişti, ama hiç denemedim.)

Şuradan devam edebilirsin: www.neotroygames.com
  • idonthaveatvset  (22.04.18 19:26:49)
Bu arada Gwent = Condotierre (gwent bundan çakma)

  • idonthaveatvset  (22.04.18 19:28:38)
Cok tesekkurler @idonthaveatvset.
Sonuc olarak Dungeons & Dragons: The Legend of Drizzt Board Game oyununu almaya karar verdim.
www.amazon.com

Bulabilirsem Condotierre'u ve Legends of Andor'u da almaya calisacagim.
  • mononoke  (24.04.18 02:46:06)