Yalnız tatile çıkmak...?

1-Sever misiniz?
2-Mutlaka birini sürüklemek ister misiniz?
3-Eğer yalnız gidiyorsanız turla mı gidersiniz?
4-Bu aylarda gitseniz nereye giderdiniz?

evet yalnızım ve birini sürükleyemiyorum. Herkes işinde gücünde.
Limit: 3000-5000 lira olabilir.

Çok severim.Tur tercih ederim. Bu aylarda karadenize giderdim.

  • ırene adler  (21.04.18 23:56:45)
1) Pek degil, yani cok bunaldigim bir donemse kafa dinlemek icin bir iki gunluk belki
2) Surukluyor isem hayir.
3) Hayir
4) Cok genis bir soru, karli daglara giderdim, somineli dag evi filan
  • yuzır  (21.04.18 23:57:29)
Ben kafayı yerim tek başıma. Bazen tek başıma içmeye gidiyorum da etrafa bakmaktan sıkılıyorum, telefona bakmak da bi süre sonra sıkıyor. Hadi tatilde kitap okurum, müzik dinlerim birkaç saatim böyle geçer. Sonra napıcam? Yürü babam yürü ağzını tek sefer açmadan uzun yürüyüşler yap, düşündükçe kendime sararım. Mümkünse içsel yolculuğumda yalnız olmak istemiyorum. Kafa dengi biri olsa taşak geçsek, yeri gelde dans etsek yiyişsek, sevişsek, sarhoş olup güzel kafayla gezsek, salak salak muhabbet etsek. Hemcinsim de olur, yiyişme vs kısımları burda küme dışı bırakıyoruz tabi.

  • [GODDARD]  (22.04.18 00:05:13)
işinde gücünde olmayınca da parası olmuyor insanların. hayat çok zor. bazen tanımadıkları kişilerle buluşup gidiyor ya insanlar bir yerlere... onu nerden yaptıklarını bulun? bodrum'a gidin bir de bence. ne güzeldir şimdi.

  • e haliyle  (22.04.18 00:08:04)
1-severim. başkalarıyla gidiyosam ya kız arkadaşı olur ya da güvenli olmayan ülkelere falan gidiyorumdur, adam lazım olur yanımda
2-hayır. çünkü yalnız olmanın riski yok, sıkılmam ama başkalarıyla muhtemelen sıkılırım
3-eğer standart bi şehre gidiyorsam turla gitmem. ama organizasyon gereken doğa sporları kamp vs ise turla gitmek daha mantıklı
4-ispanya. fiyatlar fena değil, yemekler iyi, doğa güzel.
  • sttc  (22.04.18 00:08:44)
Tekne turu var dalış var safari var. Bunlar hep sabah başlayıp akşama kadar sürebilen şeyler. Yapacak aktivite çok. Yalnız da çok güzel eğlenilir. O limitle Türkiye'de on numara eğlenilir.

  • latsc  (22.04.18 00:10:41)
Aynı durumdayım. İtalya'ya gideceğim ama tarihlerim kimseyle uyuşmuyor. Vize yüzünden değişiklik de yapamıyorum. Tek başına gezmeyi severim esasen ama akşam yemeğini dışarıda bir yerde tek başıma yemekten keyif almam mesela.

1- Sevmiyorum.
2- Sürüklemek istiyorum ama adam bulamıyorum.
3- Tura bağlı. Klasik tur değil de mesela konseptli bir şeyse olabilir.
4- Avrupa. Euro uçtu biliyorum ama turlar da, uçak biletleri de görece uygun şu an. İskandinav Ülkeleri, Hollanda, Belçika falan güzel olur.
  • dijalli  (22.04.18 00:27:14)
Kesinlikle yalnız giderim. Gezide özgür olacaksın abi. İstediğin yerde doyasıya kalacaksın, istemediğin yerden erken ayrılacaksın.

Bağımsızlık önemli gezide bence.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.04.18 01:38:30)
1. Pek tercih etmem. Ruh halimin yüksek olması lazım. Yoksa uzak diyarlarda tek başıma takılır, sıkılırım.
2. Hayır.
3. Hayatımda turla tatile gitmedim hiç.
4. Avrupa’da bi şehir.
  • anily  (22.04.18 01:38:57)
1- Evet çok severim.
2- Hayır, gelmesini isteyebileceğim biri kendi kendini davet ettiriyorsa çağırırım onu da ama keyif alacağımı düşünmediğim biriyse duymamazlıktan gelirim.
3- Turla gitmedim daha önce ama turla gitmeyi isterdim.
4- Bilemedim aklımda bir şey yok ama genel olarak en çok istediklerim;
- Karadeniz Turu
- Gap Turu
- Montenegro
- Yunanistan
  • mutekebbir  (22.04.18 11:08:35)
ben kültür turlarına yalnız gitmeyi severdim evlenmeden önce.Tatilde birine bağlı olmamak müthiş bir özgürlük

  • turkuaz  (22.04.18 12:19:13)
1- Seviyorum, yapmisligim var. Cok keyifliydi.
2- Hayir istemem, hele ki suruklemek seklindeyse tatil sirasinda sikinti olabilir. Yapilmak istenen seylerin uyusmamasi vs.
3- Tek basima bir organizasyon yapmak daha cok hosuma gider
4- Foca'yi cok ozluyorum ilk aklima gelen orasi oldu. Belirttiginiz para yeter de cok bile gelir. Sadece aktiviteden aktiviteye kosuyor olmazsiniz. Daha sessiz sakin vakit gecirdiginiz bir tatil olur.
  • voyager 1  (22.04.18 13:08:51)
1) Bayilirim. Kafani dinlemek ve tek basina yeni yerler kesfetmek istiyorsan birebir.
2) Ben gitmek istedigim yer icin plan yaptiktan sonra beraber gidebilecegimi düsündügüm insanlara sorarim. Gelmek isterlerse amenna, istemezlerse kendim gezerim.
3) Bütün herseyi kendim ayarliyorum.
4) 12 Mayis'ta yine kendim olacak sekilde 3 günlügüne Barcelona'ya gidiyorum :) Tatili iple cekiyorum. :)
  • chitosan  (22.04.18 13:47:32)
1- özel bir tercih değil ama severim.
2- kesinlikle istemem. uyuşabileceğimize inanmadığım hiç kimseyi planlarıma dahil etmem. tatil zehir olmasın.
3- kesinlikle hayır. bu yalnız gitmek sayılmaz ki zaten. yalnız veya değil, hiçbir şekilde tur tercih etmem.
4- imkan varsa yurt dışında akdeniz çevresi. sıcaklıklar ideal. bütçeniz de gayet yeterli.
  • ben bilmem moderator bilir  (22.04.18 14:02:05)
1-sevmem

  • burya  (22.04.18 14:47:00)
tek başına çıkacaktım da kendimi ayarlayamadım. kendini kimseyi sürüklemeye zorlama bence. kendi istek ve arzuların doğrultusunda bir plan yap

  • gazozailacatmauzmani  (22.04.18 14:50:43)