Buzlu su içtim hastalandım ve yalnızım

Bi halt yedim iki gün önce. Dün başım dönüyordu, vücudumda ağrı vardı; bugün yataktan kalkamıyorum.

> vücut ağrısı
> boğaz şişmesi
> hafif ateş

Var.

Evde aspirin, minoset plus ve boğaz pastili var.
Yumurta yedim, bitki çayı içtim. Ölüyorum galiba. Ne yapayım?

buradan bir arkadaş soğan kürü önermişti bana. denedim ve aşırı iyi geldi. bir soğanı dörde bölüp, iki su bardağı kadar suda kaynatıp, suyunu içeceksin. ama benim ateşim yoktu tabii. diğerleri vardı.

ateşin varsa da parasetamol kullansan iyi olur. (örn. parol), sıkı giyinme, üstüne falan bir şey alma. boğazını da sıcak tut, mümkünse hep bir şeyler sarılı olsun.

geçmiş olsun.
  • giovanne  (21.04.18 15:09:04)
bu soğan suyunu ben söyledim, öksürüğe karşı etkili. antibiyotik gibi bir etkisi olduğunu da söylüyorlar.

öte yandan kadınlarda doğurganlığı falan arttırıyormuş. başka bişeyler de yapıyormuş

www.youtube.com

minoset plus yüzünden ölüyordum ben, dünyada tek ilaç o kalsa yine kullanmam.
  • Photographer  (21.04.18 15:32:19 ~ 15:32:51)
hepsinin ilaci varda yalnizliğin yok be üstadım.

  • paudi  (21.04.18 16:15:11)
Arada yaz buraya iyi oldugunu bilelim...

  • chezsoi  (21.04.18 21:34:40)
Çok daha iyiyim teşekkür ederim hepinize :) ailemin yanındayım, ilgileniyorlar

  • hadi ya la  (22.04.18 15:25:28)