[]

Kiremitte yogurt - sutlac

Sonucta kiremitinde parasini veriyorum diye yedikten sonra kiremiti cantaya atan var mi?
 
bu hesaba gore normal yemek tabaklarini da ceplemek lazim


  • jedilance  (20.04.18 20:14:12) 
Kiremitte al gotur olarak sattiklarinda sizden onun parasini aliyorlar. Ama oturarak yediginizde restorantta hizmet bedeli ile birlikte oduyorsunuz. Ayni para olsa da tabak size ait olmuyor.


  • ykyt  (20.04.18 20:26:00) 
Ben garsonu aldım ne diyorsunuz.


  • renegade  (20.04.18 23:48:01) 
Köy evimin çatısını öyle yapmıştım ben mesela


  • solenkol  (21.04.18 16:17:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.