tatil rotası belirleyememe

Günaydın millet, olmayan tatil rotamı bir oluştursak beraber.

20 Haziran dubai-ist uçağım var. (Sabah varış)

3 Temmuz'da İst-dubai dönüş.

Şimdi 20'si gece yarısı veyahut da 21 i sabahtan başlamak üzere, 21-27 si arası bana hangi 2 ülke'yi verebilirsiniz.

Vizesiz olmalı elbette. Belgrad,üsküp,belarus,batum,s.bosna ya da basıp 1 hafta İran'a mı gitsem falan filan.

Uçak bilet kombinasyonunu mümkün mertebe makul fiyatlı yapabilmek bir de tek başıma gideceğimden az biraz eğlence olsun (evet s.bosna ve iran hemen elendi gibi duruyor ama) kafasındayım.

Yorumlara anında tik veren, tek duyuru.

Sağolun şimdiden.

Uskup-kosova-karadag

Mis. paran cebinde kalsin genc adamsin ehufehfsfhdf
  • brkylmz  (20.04.18 09:38:33 ~ 10:00:50)
ukrayna+belarus

  • for the record  (20.04.18 09:52:01)
Dubaiden taylanda git, avrupaya gideceksen niye dubai?

  • kuehles blondes  (20.04.18 10:49:17)
Brkylmz(*abi) vaktin oldugunda uçuş bağlamalı bi şekilde linklesen bana süper olur.

@for the record: kiev'e gittim daha önce (*yine gidilir o ayrı) başka yerle4 bakiyorum ondan. Belarus'u dahil edicem gibi.

@kuehles, tayland'a gitmistim daha önce. Niye dubai derken? Burada yaşıyorum.
  • tsubasa  (20.04.18 10:53:38)
Ben ozellikle dubaiye ucacaksiniz, orada ama surekli kalmak istemediginizden seyahatte araya baska bi yer sikistirmak istiyorsunuz diye dusundum :D

Baliye gidebilirsiniz. Ya da filipinlere.

Belarus + ukrayna da olur.
  • kuehles blondes  (20.04.18 13:49:32)
Belgrad

  • beyaztenlikiz  (20.04.18 14:07:37)
@kuehles, Filipin'e dubai den gitmek daha mantıklı onu sonra yaparım. Bali bilemedim hiç aklımda yoktu.

Belarus+ukrayna'yı uçak bulma açısından bi türlü olduramadım.Yanına bir de belgrad'lı bi rota olursa şahane ama uçak yok gibi.
  • tsubasa  (20.04.18 15:40:23)
@beyaztenli, bir hafta çok olmaz mı belgrad'a?

  • tsubasa  (20.04.18 15:40:51)