Elektronik sigara için likit seçelim

günde 2 paket camel soft paket içen bir insanım gece 4 te oyanıp sigara icer tekrar yatarım, neyse 3 gün önce istick pico bir cihaz aldım yanında 9mg nikotinli bir likit de aldım 3 gündür kullanıyorum 5,6 tane gerçek sigara içtim yani ciahz işimi görecek gibi ama sanki 9mg nikotin bana yetmiyor 12mg lık bir likit alıcam ama hiç anlamıyorum 25 e de var 125 e de.

bana fiyat performans ve nikotin dostu bir likit önerir misiniz?

9 mg nikotinli likiti mtl seklinde mi iciyorsun dl mi. Yani direct lung mi yoksa mouth to lung mi. Dl ise 9 icebilmen imkansiz bu da aklimiza sunu getiriyor turk likit ureticileri nikotin oranlarinda sahtecilik yapiyor. Kaldi ki her turlu 9 ciddi bir oran aslinda ama daha yuksek nikotinse amaciniz tavsiyem yuksek nikotinli nbase alip icine aroma katip veya katmadan icmeniz. Likit yreticileri okside olmus beklemis likidi bu 12 mg diye satar ruhunuz da duymaz cunku

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.04.18 17:07:22)