Yazı tura ile karar vermek saçma mı ?

Bazen her iki durumunda işlevsiz olduğu pozisyonlarda(mesela hava güzel şöyle bi' çıksam mı gibi) eğer kararı veremiyor ya da erteliyorsanız ataletten dolayı hamle yapmıyorsunuz, böyle durumlarda yazı tura ile karar vermek bana çok mantıklı geliyor, anlaşamıyoruz.

:D komik ama erkek arkadaşımla sık sık yapıyoruz bunu

  • elorelia  (19.04.18 16:14:28)
saçma ama benim de yaptığım bir şey. bunu yaparken bir anlam da yüklememek gerekir.

  • booty hunter  (19.04.18 16:17:07)
Biz de kız arkadaşımla baya yapıyoruz. Bazen yazı turaya karsi geliyoruz evren hemen negatif enerji gönderiyor üzerimize

  • kablelvuku  (19.04.18 16:17:35)
Fazlasiyla adil bir yontem.

  • baldur2  (19.04.18 16:57:09)
ben kendi kendime kararsız kaldığım durumlarda bile bu şekilde karar verdiğim oluyor. en kötü karar kararsizliktan iyidir.

  • burty  (19.04.18 18:20:10)
saçma, seçenekler az ve öyle olunca heyecanı kalmıyor. zar atmak daha makul.

  • dafaisss  (19.04.18 19:40:45)
Sırf o iş için kullandığım baht var benim. Seçenek çoksa da zar yapıyorum.

  • Giovanni Pipitto  (19.04.18 21:21:20)
Ben de yapıyorum hatta zar atıyorum. Zar adam kitabından esinlenerek. Ama tek.kural sonuç ne çıkarsa kesinlikle uymak

  • seyyar satıcı  (20.04.18 11:20:14)