[]

Haziranda ev kiraları artar mı? +metro

Kiralık ev bakıyoruz, Beşiktaş -Dikilitaş civarında bir şeyler buluyoruz galiba ama şeyi merak ettik Mayıs-Haziran gibi üniversitelilerin bir kısmı evleri boşaltıp gitse kiralar artar mı yoksa ev bolluğu olur düşer mi ne olur? (Ekonominin kötüye gitmesi evleri boş bırakmaz herhalde dimi? Yine buraları dolduracak kişi bulunur herhalde)

Şimdiye kadar ne oldu yani?

Mantıken diyelim evde oturan 2000 liraya oturuyor çıkınca ev sahibi 2200-2300den vermeye çalışır dimi?

Bir de o taraflara metro gelecek o da kiraları artırır herhalde.

Sizin de fikrinizi sormak istedim. Şimdiden bulup girmek daha mı mantıklı?

 
Bence Mayıs&Haziran iyi bir taşınma dönemi hele ki bu sene hazır seçim telaşına kimse kıpırdayamazken filan iyi olur.


  • lcha  (19.04.18 15:58:44) 
okullar kapandıktan eylül soyuna kadar ev kiraları her daim +300 tldir. özellikle mecidiyeköy, osmanbey, beşiktaş.


  • a darkness coming  (19.04.18 16:08:37) 
ayi onemli degil, ev sahibi bosalan evi icin her zaman daha fazla ister


  • kamyonsans  (19.04.18 16:29:37) 
zaten enflasyon çift haneli, 2000 lira olan kira zaten 2200 civarı olacak. arada boş kaldığı zamana, uğraştığına değmez.


  • babilbaligi  (19.04.18 17:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.