[]

Almanya'da Kalacak Yer (Berlin, Köln, Dusseldorf, Hamburg ya da Frankfurt)

Selamlar. Mayıs ayının ortasından Temmuz sonuna kadar Almanya'da başlıkta yazdığım şehirlerden herhangi birinde kalabileceğim kiralık oda ya da ev bakıyorum. Ücret konularını evin durumuna, şehre ve konumuna göre konuşabiliriz.

Ben 30 yaşında doktora öğrencisi bir erkeğim. Ev arkadaşı olacak isek cinsiyet ve yaş konusunda bir tercihim yok. Ancak, Almanya'ya araştırma maksadıyla geliyorum ve nispeten sessiz ve saygılı bir ev arkadaşı bulmayı umut ediyorum.

Eğer evinizi paylaşmak isterseniz yahut bu ilanı bir tanıdığınıza ulaştırmak isterseniz buradan ya da şu mail adresi üzerinden bana ulaşabilirsiniz: a.d.olmez@gmail.com

 
wg-gesucht.de'den ilanlara bakabilirsin veya profil olusturabilirsin.

Bir de doktoran devam ederken neden baska bir sehirde yasamak istiyorsun.
  • chitosan  (19.04.18 12:54:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.