[]

yeni oluşan ben

selam,

sol elimde birkaç hafta önce bir noktacık belirdi. ancak sadece dikkatli bakınca görülüyordu. şu anda orda küçük bir ben var. 3 günde 2 katına falan çıktı. ne kadar panik yapmalıyım?

ege üniversitesi dermatolojiden randevu almayı henüz başaramadım. izmir'de önereceğiniz başka bir yer var mı?

27 yaşındayım bu arada. kuzenim de 27sindeyken kulağında sonradan çıkıp büyüyen bende kanser olduğu tespit edilmişti. açıkçası baya tırstım :/

 
Vücut ölene kadar ben üretir, panik yapacak çok bi neden yok.


  • angelus  (18.04.18 23:25:58) 
Boyutu yarım cm'den büyükse, üzeri pütürlü ise, tam yuvarlak değil de asimetrik ise, tek renk değil ise sorunlu bir ben olabilir. Biran önce görünmekte yarar var. Bu koşulları karşılamıyorsa çok panik yapmaya gerek yok, siz de takip edin büyümeye devam ederse doktora görünün.


  • Haldamir  (19.04.18 13:22:42) 
panikleme. ilk firsatta cildiye baksin.

%99.999 bir sey degildir ama dikkatini cekecek cinsten bir seyse gidip gostermeye deger.
  • robokot  (19.04.18 14:14:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.