Games For Windows Live Gamepad Sorunu

Merhaba, Sorun başlıkta da anlaşılacağı gibi games for windows live etiketli oyunlardaki oyun kolu sorunu. Street Fighter IV ya da sorun yaşadığım Vancouver 2010 gibi oyunlarda tuş kombinasyonunu ayarlayamıyorum. Tuşlar xbox 360 gamepad tuşları. Oyun içerisinde bu tuşları değiştirmek gibi seçenek yok. Oyuna girmeden bu tuşları düzenleyebileceğim bir araç var mıdır?

street fighter 4'te oyun içinden ayrı, girmeden oyun dışından ayrı ayarlanabiliyor?

  • kibritsuyu  (22.02.10 18:30:58)
@kibritsuyu street fighter da hallettim ama diğer oyunlarda sorun çıkarıyor. Bu vancouver 2010 da mesela. sadece klavye tuşlarını oyun içinden ayarlayabiliyorum. gamepadde değişiklik yapamıyorum. sanki windowsun içinden bir yerden yapıyorduk ama bulamadım. denetim masasındaki oyun kumandaları kısmında day yok.

  • imo  (22.02.10 19:15:05)
bazı oyunlar xbox 360 gamepadi dışındakilri tanımıyor. colin mcrae dirt2'e başıma geldi. bir program indirip oyun klasörüne açınca düzeldi. ayarlar kısmına gamepad ayarları geldi. bir mail adresi verirseniz size de mail atayım onu.

  • kibritsuyu  (23.02.10 11:44:51)