[]

egzotik meyve hal de olur mu? Hindistan cevizi nasıl kesilir?

Organizasyonlar için resimdeki gibi 3 er tane tabak yapmak istiyoruz da marketlerde çok pahalı bunlar hal de var mıdır bir de nasıl kesilir bu hindistan cevizi dümdüz?

meyve hali nasıl oluyor her gün oluyor mu, egzotik meyve var mıdır toptan almamıza gerek yok di mi var mı bilen?


 
bu fiyatlara macroda da var


  • hopp  (17.04.18 23:25:31) 
hindistan cevizini o kadar mükemmel ancak spiralle veya dekupajla kesebilirsiniz bence. ince demir testeresi de iş görebilir denemek lazım. ama mengeneye tutturduğunuzda kenarları hasar görebilir. güzel yapmış kim yaptıysa.


  • tukenmez adam  (17.04.18 23:28:12) 
kıl testereyle kesilir tahminim. hindistan cevizi tane 5.50 tl filandı metro'da. konuşulursa toptan alım kategorisine sokup indirebilirler belki, o kısmı bilemiyorum.

edit: tanesi 3.99'du bugün
  • kaichi  (17.04.18 23:32:02 ~ 18.04.18 23:08:45) 
o dedikleriniz nerede, bauhausa falan götürsem keserler mi acaba:)


  • hopp  (17.04.18 23:32:24 ~ 23:34:38) 
halde egzotik var da kasayla satıyorlar. zaten gece 4 de fln gitmeniz lazım. metro markete gidin


  • oscar  (17.04.18 23:58:35) 
bauhausta tabii ki kesmezler hocam. :) kıl testere ucuzdur alıp deneyebilirsiniz ama eliniz yatkın değilse hiç bulaşmayın elinizi kesersiniz. bir marangozla iyi muhabbet kurup yaptırmanız lazım. yoksa işiniz zor :)


  • tukenmez adam  (18.04.18 15:42:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.