[]

Arsa Parsel Sahibi Öğrenme

Merhaba,

Çok eskiden alınmış bir arsanın(tapusuz) kime ait olduğunu kime sormak gerekiyor?
Yani “23 numaralı parsel muhtemelen sizin” deniyor ama gerçekten bizim mi diye kime, hangi kuruma sormak gerekiyor? Neresi bize yardımcı olabilir?

Konu hakkında 0 bilgim olduğu için, nasıl soru sorulur onu da bilmiyorum ama umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Teşekkürler

 
Belediyenin tapu kadastro kısmı yardımcı olur.


  • ovungec zeus  (17.04.18 21:48:16) 
Belediye veya tapu dairesi


  • dreadplayer  (17.04.18 21:48:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.