kredi kartımın limiti arttı?

durduk yere talebiniz uygun görülmüştür diye limit arttı. talepte de bulunmadım halbuki.

son dönemde yüklü bir zam almıştım, onunla ilgisi olabilir mi?

sen onay vermediğin sürece arttıramazlar. limitiniz arttı dediklerine bakma sen. senin arayıp sormanı, sorduğun zaman da tamam kabul ediyorum arttırın demeni bekliyorlar. istiyorsan ara hemen arttırsınlar. istemiyorsan hiçbir şey yapmana gerek yok.

  • burty  (17.04.18 20:02:50)
Bazı bankaların otomatik limit artırımı seçeneği oluyor uygulamalarında. Belki o sebepten olmuştur.

  • efreet sultan  (17.04.18 20:21:03)
Otomatik limit arttırımı tanımlıdır. Zamdan ziyade, kullanım sıklığıyla da alakalı olabilir. Artsın ne olcak? Siz harcamadığınız sürece, bir sorun olmaz.

  • agluna  (17.04.18 21:02:07)
benim miles&smiles kartım içinde aynı mesaj geldi. bonusflaş'ta bazen limit artırımı gibi opsiyonlar çıkıyor. yanlışlıkla ona tıklamış olabilirsin. ben kendimin ki için o şekilde düşündüm en azından. aradım bankayı benim limit arttırım talebim var mıydı dedim evet dediler, kapayalım o zaman dedim. kapadılar.

  • spirit crusher  (17.04.18 22:50:26)