[]

TTNET icralık fatura sorunsalı

Merhaba
2017 yılından kalan 7 liralık son fatura varmış. Haberimiz yok tabi. Bu fatura oluyor 400 lira ve icraya veriliyor.
Bu konu hakkında biz ne yapabiliriz?
Sinirden öleceğim şimdi!

 
bence tüketici haklarıyla bir görüş. çözüm olmazsa bir avukata bakarsın.


  • burty  (17.04.18 10:47:03) 
size herhangi bir mesaj/mail yollamadılarsa nasıl haberiniz olsun ki? böyle durumlarda icradan önce illa haber verilmesi gerekiyor diye duymuştum, büyük ihtimalle bir şey çıkmaz rahat olun.

tüketici haklarına şikayet edin + (gerekirse) bir avukata danışın
  • tipcigamer  (17.04.18 11:34:24) 
yalandır.

e-devletten internet abonelik sorgulama yapın. harç borç çıkıyor orada.
borç görünmüyorsa çıktısını falan alın koyun kenara.
ttnet adına dolandırıcılar arayıp duruyor, insanlara borcun var diyorlar.
2017 yılından beri aklı nerdeymiş ttnet'in de hiç arayıp sormamış?
abonelik boyunca 5 gün geciksin fatura hemen mesaj atıyorlar.
  • attirmayin makedonun kafasini  (17.04.18 11:40:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.