[]

Minik Ekmekler?

Selamlar.

Şu cookshop kahvaltılarıdaki gibi, starbucks'ın sandviçlerindeki gibi minik minik ekmekler bulmak istiyorum lakin hiçbir yerde çıkmadı karşıma.

İnternette bakıyorum her yerde tarif var.
Tarif istemiyorum yahu satın almak istiyorum.

Siz nerelerden alıyorsunuz bu ekmeklerinizi?
Tercihen Avrupa Yakası.


Teşekkürler.

 
Migroslarda fırın kısmında mini baget, küçük ekmek tarzı şeyler oluyor.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (16.04.18 23:06:04) 
Metro marketlerde de dondurulmuş olarak satılıyor. Fırınınız varsa alıp evde pişirebilirsiniz.
Komşufırın hala var mı bilmiyorum ama eskiden onlarda vardı.
Beyaz Fırın'da da kahvaltılarında getiriyorlar, muhtemelen satıyorlardır da.
  • sopiro  (16.04.18 23:28:54) 
File market var mi yakin bir yerde. Ekmek reyonu cok guzel ve sicak sicak yapiyorlar

www.file.com.tr
  • exlibris  (17.04.18 08:06:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.