[]

facebook m.zuckerberg mesajı

bir arkadaşım gönderdi bunu gerçeği yansıtıyor mu ?Merhaba, ben Mark Zuckerberg Ben Facebook Direktörü.

Herkese merhaba, tüm uyarıların gerçek olduğu görülüyor, facebook kullanımı paraya mal olacak

Bu dizeyi listenizden farklı 18'e gönderirseniz, simgeniz mavi olur ve sizin için ücretsiz olacaktır.

Yarın saat 18'de bana inanmıyorsan, kapatılacak ve açılacak ve ödemeniz gerekecek, bu her şey yasalara göre.

Bu mesaj, tüm kullanıcılarımıza, sunucularımızın son zamanlarda çok sıkışık olduklarına dair bilgi vermektir, bu yüzden bu sorunu çözmek için yardımınızı istiyoruz. Bu mesajı aktif Facebook kullanıcılarımıza onaylamak için kullanıcılarımızın bu listeyi aktif hale getirmelerini şart koşarız. Bu mesajı hesabınızdaki tüm kişilerinize göndermezseniz Kaybettiğinizin tümünün etkin olmamasıyla etkin kalmazsınız. Bu mesajın iletilmesi. SmartPhone'unuz önümüzdeki 24 saat içinde güncellenecek, yeni bir tasarıma ve sohbet için yeni bir renge sahip olacak. Sevgili Facebook kullanıcıları, saat 23.00'den itibaren facebook için bir güncellemeye gidiyoruz. saat 05: 00'a kadar. bu günde. Bunu kişilerinize göndermezseniz, güncelleme iptal edilir ve Facebook mesajlarınızla sohbet etme imkanınız olmaz.

 
MSN, Whatsapp hep bu yollardan geçti, sancılı bir süreç tabii.

Hayır, gerçekle en ufak bir bağlantısı yok.
  • devilred  (16.04.18 19:50:44) 
Hey gidi, eskiden de Microsoft servetini dagitirdi (inanmayan Patricia Teyze'ye sorsun)

(bkz: microsoft servetini dağıtıyor)

Tabi ki tamami duzmece.
  • crown  (16.04.18 20:04:21) 
Ben para ödemek istiyorum, nerden şaapacaz??


  • feel the blanks  (16.04.18 20:14:19) 
Diyanetle anlaşmışlar, deizim ile mücadelede destek sözü vermiş. Üstteki yazıya gerek kalmamış.
cuma çıkışı para toplanacakmış.

  • neymis  (16.04.18 20:17:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.