[]

Ramazan bayramı nereye gideyim?

>>>Bookingten bakıyorum, çoğu fiyat şişirilmiş. İstanbuldan yola çıkıcam.Yakın bi yerde olabilir.

>>>Şöyle 4 gün tek başıma olayım,bir otelde kalayım filan dedim ama 200-300 euro 4 gecelik oteller.Palamutbüküne baktım mesela.

>>>Başka neresi olabilir?İyi bir deniz şart.Antalyaya mayıs bası gidicem,fethiye-marmaris çok gittim, bunları eliyorum.

 
Bayramda bir tek evinizde olursaniz yalniz olabilirsiniz tr sinirlari icinde. Yurtdisina bakin dicem onda da havaalanlari felaket oluyor.


  • ykyt  (16.04.18 20:12:23) 
@ykyt
Gittiğim oteli kapatmıcam tabiki insanlar olacak:) Sadece aradığım sakinlik ve huzur. Sanırım butik oteller bu tanıma daha iyi uyuyor.

  • ırene adler  (16.04.18 20:48:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.