gillette proglide vs proshield

Ne farkı var birbirinden bugün markette indirim vardı sarı.olani yani proshied hoşuma.gitti onu aldimda aradaki fark ne acaba biri mavi biri saru olarak duruyor kapalı ambalajda

ben bunlar arasında çok büyük fark olmadığını düşünenlerdenim. bana göre sadece marketin, imaj yenileme, sürekli müşteriyi yeni şeylerle tutmak vs.

tavsiyem safety razor'a geçmeniz. 3 sene önce 150 lira verdim. sonrasında her traşım 10 kuruşa falan mal oluyor. her seferinde temiz, yeni jilet kullanıyorum.
  • logisticsmanager  (16.04.18 03:46:26)
D.e olayına bende girdim muhle r89 ve wilkonson classic falan aldım arko tıraş sabunu ama çok memnun kalmadım ya da beceremedim bana gore değil.

  • all girls dream  (16.04.18 04:20:40)