facebookta x kişinin mesaj atmasını engelleme + farmville gibi uygulamaların hepsini engelleme

kısaca: x kişi(kurumu) hergün 10 tane mesaj atıyor. ve her arkadaş firmville de x kadar puan yaptı falan diye haber edip duruyor.engelliyorum ancak yeni bir uygulama yayılıyor.z kişiyi w uygulamasını yaptı sonuç r çıktı gibi. spam gibi engellemekten yoruldum. ben sadece komik video izleme, doğum günü evlenme gibi olaylardan haberdar olmak ve yeni eklenen fotolardan haberdar olmak istiyorum. eceba çok mu şey istiyorum ednan bey ?

yanda engelle tusu cıkıyor orda kişi ya da uygulamayı eciyorsun.

  • bryan fury  (22.02.10 12:10:23)
engellemeyi biliyorum ama tüm uygulamaların hepsini engelle diye bir buton falan yok mu ?

  • ground  (22.02.10 12:11:54)
uygulamadan msg geldikce her biri için ayrıca yapıyorsun. toptan engelleme yok.

  • bryan fury  (22.02.10 12:19:15)
ok. uygulamalar için engellemeye devam o zaman tek tek.
peki;
mesaj engelleme nasıl olur? kişiyi veya kurumu engellemeden sadece mesajlarını engellemek ?
  • ground  (22.02.10 12:29:25)
kişileri engeleyebiliyorsun ama üye olduğun grup ya da fan kulğpleri engelleyemezsin. çok sinir bozucu.

  • simultane eksi oy veren ibne  (22.02.10 15:17:36)