[]

Netflix'teki belgeselleri internetten izlemenin bir yolu var mı?

Merhabalar

Tabi ki belgesel sitelerinden bulma ihtimalim var ama, ben netflix sitesi üzerinden (hesabım olmadan) izlemenin bir yolu var mı?


 
Soruya cevap değil ama belki bilmiyorsunuzdur diye söylüyorum, ilk bir ay ücretsiz netflix.


  • Fusha  (15.04.18 19:42:06 ~ 19:42:46) 
Netflix'ten izlemek için üye olman şart. Ve evet ilk 1 ay ücretsiz.


  • halitkin  (15.04.18 20:04:26) 
soruyu mu anlamadim acaba, mumkun olsa netflix neden hesap satsin, kim neden hesap icin para odesin?

torrent morrent ile olur anca.
  • robokot  (15.04.18 20:17:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.