[]

E-Dreams Gösterdiğinden 10 Kat Fazla Ücret Çekti

Selam,

Yorumları okumadan ucuz diye aldım bileti, bi' baktım olması gerekenden 10 kat fazla para çekilmiş kredi kartımdan.

Uçuş iki gün sonra, elimde olması gereken ücretin ekran görüntüsü var. Garanti bankasına Chargeback işlemi yapsam, uçuşa da binmesem parayı alabilir miyim geri?

 
Alamaz mıyız bu parayı geri binmesem?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.04.18 18:39:54 ~ 18:43:36) 
ne zaman aldin bileti cok oldu mu? hemen bankayi ara. charegeback olayi vakit gecmediyse olur. gerci odeme hatasi varsa gectiyse de ayarlanir.


  • robokot  (15.04.18 18:43:53) 
@robokot, bankayı aradım. Provizyondaki işlemi ancak firma kapatabilir diyor. Firmaya da iptal etmelerini, etmezlerse chargeback yapacağımı, hiçbir şekilde uçuşu kabul etmediğimi ve kullanmayacağımı anlatan bi' mail attım.

Alalı 1 saat falan oluyor.

Yarın aramayı da düşünüyorum firmayı.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.04.18 18:58:37 ~ 18:58:49) 
ha alali bir saat olduysa hallolur. provizyon asamasindan sonra cozulmedi o zaman banka halleder cok takma kafayi.

ulasabiliyorsan firmaya telefonla da ulasmaya calis.
  • robokot  (15.04.18 19:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.