goran-tee nasıl bir çay?

Selamlar, Almanya'dan gelen bir komşumuz vermişti bu çayı. Tireboli42 seven biri olarak bu çayı denemek pek içimden gelmedi bu zamana kadar. Stk'si yaklaştığından bir deniyim istiyorum. Kaçak çay gibi bir şey mi? Çok seveni var mı?

goran Mevlana on numara çaydır. Tadı iyi, içimi kolay. Alışmışız bi kere. Sadece almanyada değil diğer ülkelerde de var. Gurbette girmediği Türk evi yoktur herhalde. Zamanında çaykur hiç mi ihracat yapmıyordu nedir, millet birazda yokluktan olsa gerek bu markayı çok benimsedi, şimdi Türk marketlerinde Çaykur olsa da millet dönüp de Çaykur'a bakmıyor, Goran varken. Alışkanlık meselesi Türk Marketlerinde en çok satan olmazsa olmaz 3 ürün sayacaksak, bu ürün mutlaka listede olur.

  • neck_and_neck  (14.04.18 18:30:59)
çok acı geliyor bana seylan çayları. almanya'da da maalesef hep bu çaylar tüketiliyor

  • burya  (14.04.18 19:01:23)
valla annem bırak şokoladeyi, alman teknolojilerini bana mevlana goran-tee getir diye sipariş ettiği çaydır. tadı seylan çayına yakındır. goran, hindistan'da bir bölge zannedersem oranın çayı.

  • eleutheiros  (14.04.18 22:21:34)