[]

Salda Gölü - Çubucak Orman Kampı - Adrasan - Konya

Konya'da öğrenciyiz, yarın sabah çadır kampımıza başlıyoruz Salda gölü ile. Oradan Çubucak orman kampına geçmeyi düşünüyoruz. Kabak plajı ve kaputaş plajlarını görerek üçüncü gecemizi de o civarda geçirmeyi düşünüyoruz. En geç beşinci gün de döneceğiz. Arabamız var. Rota ve plan nasıl sizce? Tavsiye edeceğiniz yerler var mı konaklama ve yemek için? Ateş yakmaya izin veriyorlar mı, mangal için yerler var mı? Geceler soğuk mu geçiyor?

(Tikler yarın yolda gelecektir.)


 
Salda'da mangal yakmak için piknik alanları var.


  • kimlanbu  (14.04.18 10:12:02) 
çubucak bu ara çok sakindir. mangala izin veriyorlar.


  • mikahakkinen  (14.04.18 12:51:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.