[]

Sorum işletme sahiplerine

Yatırımımız ne kadar ve ne kadar kazanıyorsunuz?
 
yayınevi: 7 haneli yatırım, ilk sene sıfır getiri, ikinci sene aylık 6 haneli getiri, ama bu öngörü, henüz burada değil şirket.
yazılım şirketi: yatırımsız, sadece maaşlar ve kira ödemek için küçük bir seed, tek zamanlı işler hariç, destek anlaşmalarıyla aylık 6 haneli getiri.
vergi ödemek yerine şirketler kazandıklarını kendilerine yatırıyor, yatıracak.

eğer şirket kuracaksan kesinlikle devletin desteklediği alanlarda bir şeyler yapmaya bak. son yıllarda özel okullar revaçta.

ben hiç kazanmıyorum, maaşım sembolik bir şey, ne kadar bilmiyorum.
  • nossrat  (13.04.18 21:24:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.