[]

Kedimin gozu kisildi

9 aylik bir kedim var resimlerini ekliyorum. 2 gun boyunca 3 tane kediyle beraber ayni evde kaldi. 2 gun sureyle yiyip icmemis, eve getirdigim gunden 2 gun sonra sol gozu hafif kisilip sulanmaya basladi. Dun aksam veterinere goturdum acil, veteriner kan tahlili yapmadan virus veya mikrop bulastigina dair birsey soyleyemem ama goz icin damla yazabilirim dedi. Bende belkide sadece gozunde birsey vardir bir iki gun ilaci kullanalim gecer diye dusundum ama bugunde sag gozunde ayni kisiklik olmus ve sulaniyor. Birazda keyifsiz gibi ama yemesinde icmesinde bir sikinti yok. Onun disinda eskisi gibi hareketli degil.

Doktorun verdigi damlalarin isimler vigamox ve gentagut her bir gozune ikiser kez gunde 3 kere uygulamami soyledi.

Diger kedilerden bir virus mu kapti acaba? Yanina gittikleri kedilerde ev kedisiydi. Stresten boyle birsey olabilir mi? Acaba kavga ettilerde gozune mi vurdular ne yaptilar bilmiyorum. Kendi veterinerime ulasamiyorum suanda. Resimlerini ekliyorum asagiya tavsiyede bulunursaniz memnun olurum. Hemen kan testini yapayim mi yoksa ilaclarin etki etmesini mi bekleyeyim?

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com

 
virüs kapmış da olabilir gözüne darbe almış da olabilir, bu cins kediler gerçekten çok hassas oluyor dolayısıyla stresten olabildiğince uzak tutmanızı tavsiye ederim. ben sizin yerinizde olsam daha da strese sokmamak adına kan testi yaptırmadan ilaçların etkisini beklerdim.


  • evde liyakat kalmamis  (13.04.18 15:13:09) 
vetgoz.com.tr

aklınızda olsun, tek kedi göz veterineri murat hocadır
  • oscar  (13.04.18 15:25:15) 
murat şaroğlu'na götürün bence de


  • bir garip melek  (13.04.18 16:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.