[]

usa vs tr

USA'da olmak
2018 model ford mustang 25.000$ = 102.000 TL
shop.ford.com

TR'de olmak
2018 model BMW R nine T Scrambler 19.400€ = 98.358 TL
www.bmw-motorrad.com.tr

ne güzel hayat! ne güzel yaşamak!

 
bir de ortalama gelirleri, ayni isteki gelirleri isin icine katarsan - ki katman gerekir zaten mantiken - arada 10-20 kat fark var. yani adam 3 ay calisiyor, sen 3 yil calisiyosun ayni araba icin.


  • baldur2  (13.04.18 08:37:47) 
yanlış anlamadıysam bunların biri araba biri motosiklet. yoksa aynı arabanın türkiye fiyatı bunun 5 katı. evet beş katı.

www.sahibinden.com

yoksa adamların biz fakiriz diye zararına araba satacak hali yok, o tamam. ama bizimki de hayvanlık...
  • babilbaligi  (13.04.18 09:02:47) 
Hadi USA süper güç.

Buna ne demeli?
www.sozcu.com.tr
  • bos gezenin bos ustasi  (13.04.18 11:11:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.