Eve sinen sigara kokusu

Evet nasıl çıkar arkadaşlar önerileri alalım. İki haftadır gitmiyor acayip sinmiş her türlü temizliği yaptım yok. Duvarları mı silsem acaba diyorum? Neyle silinir?

Perdeleri yikadin mi? Guzel kokulu yer temizliyiciden birkac damla akitip duvarlari silebilirsiniz calisir bence. Ama koltuga da sinmistir o. Karsilikli pencere acip havalandirmak gerek bi sure.

  • ykyt  (12.04.18 21:50:43)
o koku muhtemelen duvarlardan geliyordur :/ yani duvarları silmeniz lazım.

  • nice tnetennba  (12.04.18 21:50:51)
kokulu mum yak uzun sure sonra havalandir.

  • acetaminophen  (12.04.18 22:19:51)
Annem evde sigara içen misafir gittikten sonra perdeleri ve koltuk kanepe kiliflarini örtulerini komple yıkar. Akabinde sirkeli suyla toz alır duvarları siler.

  • Amaranta ursula  (12.04.18 22:24:09 ~ 22:24:43)
sıkıntı perdelerde bence. perdelere operasyon düzenle.

  • caletti  (12.04.18 23:52:43)
sigaraya iyi gelir mi bilmem ama evdeki balık kokusunu hızlıca yok etmek için bir tencerede tarçın kabuğu limon karanfil kaynatmıştık kısık ateşte 2-3 saat ev çok güzel kokmuştu balık kokusu da gitmişti belki sigarada da işe yarayabilir.

  • iwillsee  (13.04.18 13:19:00)