[]

Zuckerberg'in kongredeki konuşmalarını ve neler konuşulduğunu özeti?

Merhabalar

Biri özet geçebilir mi acaba? Neler soruldu, neler soruldu, Mark ne cevaplar verdi?


 
benim bu olaylardan anladigim su: buyuk sacmalik

Mark: koruyamadik, uzgunum.


Simdi, koruyamamak ayri bir sey, satmak ayri bir sey.

Koruyamadiysan, oteki sirket hirsizlik yapmistir, sattiysan oteki taraf ticaret yapmistir sen ise suc islemissindir.
  • acetaminophen  (12.04.18 21:24:15) 
eksisozluk.com

"
çok güzel sorguya çekilmekte şu an.

senatör: dün kaldığın otelin adını bizimle paylaşmak ister misin?
mark: hayır bunu tercih etmem.
senatör: peki geçen hafta mesajlaştığın insanları bizimle paylaşmak ister misin?
mark: hayır tabii ki.

senatör: o zaman niye milletin datasını izinsiz paylaşıyorsun göt !"

link: www.youtube.com
  • booty hunter  (12.04.18 21:47:21) 
klasik zuckerberg, özür dileyip durdu. ayrıca birkaç tanesi hariç sorular da yeterince güçlü değildi, zuckerberg zaten iyi hazırlanmış, çok da zorlandığını söyleyemeyiz sanırım. zorlanmasını da bekleyemeyiz, zira: www.theverge.com gerçi para alıp geçmişte adamı gayet köşeye sıkıştıranlar da yok değil ama ne olursa olsun işin içine para girince insan sorguluyor tabii.


  • soso  (12.04.18 21:53:12 ~ 21:55:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.