Sedat Peker

Bu adam tekrar nasıl o kadar mürit topladı etrafına? Ben silinip gider diye düşünüyordum ama bayağı milletvekilleriyle falan da takılmaya başlamış, gittiği yerlerde kalabalıklarca karşılanıyor. Sakaryaspor adamı kulüp binasında falan ağırlamış. NASIL YA?!

ekonomi göçtükçe, hukuk bittikçe mafya prim yapar, hep böyle oldu şimdiye kadar. kabadayı da kalmadı, büyük mafyalık bu adama kaldı.
bir de adam karadenizin de sakaryanın da -sakaryayı küçümseme konyalıyım, konyadan daha yobaz bir yer- itinin çakalının toplanma merkezi.

  • niye ama  (12.04.18 17:58:48)
İşsizlik

  • franz kafka  (12.04.18 18:00:08)
Senelerce hapis yatmak bu camiada bir şey değiştirmiyor. Bir diğer örnek çakıcı. Kendisi içerde olmasına rağmen ekibi hala dışarda faaliyette.

Eğer arkanda emekli generallar, emniyet müdürleri vs varsa güç sende demektir.
  • Vse budet horosho  (12.04.18 20:16:24)
Cb davet etti onu sarayina. Polis korumasinda.

Daha ne desek gg olur.
  • runagain  (12.04.18 22:38:15)