[]

Tişört imzalatmak

tişört imzalatmak için bir kalem lazım bana, yıkanınca çıkmamalı. Var mı böyle bir ürün/marka bildiğiniz daha önce kullandığınız onayladığınız?
 
Denememekle birlikte şunun çıkacağını hiç sanmıyorum.

www.ofix.com
  • i was made for you  (12.04.18 15:06:58) 
kumaş kalemi, tekstil kalemi, tişört kalemi isimleriyle satılıyor piyasada aradığınız türden kalemler. imzalandıktan sonra ve yıkamadan önce ütülüyorsunuz o kısmı, zaten alırken sorarsınız ayrıntılarını satan da biliyordur. diğerleri çıkmasa bile rengi bunlara nazaran daha fazla söner, leke gibi gözükür.


  • dafaisss  (12.04.18 15:10:33) 
www.edding.com Bu daha garanti olur, yıkandığında dağılmaz. Permanent marker suda dağılıp bulaşabilir gibi geliyor.


  • kobuzchu kiz  (12.04.18 15:11:22) 
hocam edding'in tekstil kalemleri çamaşır suyuyla dahi çıkmıyor. çocuğun kreşe gönderdiğimiz kıyafetlerine isim yazmak için aldık, yıl oldu yine çıkmıyor.

aha şunlar; www.hepsiburada.com
  • babilbaligi  (12.04.18 15:25:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.