[]

30-40 sayfa rapor yazmak

iş gereği sürekli rapor yazılması gerekiyor. microsoft office word yazılımı ile birşeyler yapıyoruz. bazen çok zor oluyor. ingilizce office 2010 sürümünde bazen çözüm aramakla zamanımız geçip gidiyor.
rapor yazmak için office'in word yazılımı dışında kullandığınız, önereceğiniz, kolaylaştıracak bir uygulamanız var mı? 
libre office
open office
wps office
  • sutlu nescafe  (12.04.18 14:41:48) 
genellikle çok kişi çalışmak gerekiyorsa google drive üzerinden paralel çalışmak gayet kolay.


  • babilbaligi  (12.04.18 15:02:04) 
Google drive.


  • sen git ben geliyorum  (12.04.18 15:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.