serdar kuzuloğlu

ne kadar tatlı bir adam değil mi?
yazıları, videoları, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları sıkılmaadn okuyup takip ettiğim birisi.

sizce nasıl?

Serdar, sen misin? :)

İyidir Serdar Kuzuloğlu, ben de beğenerek takip ediyorum.
  • cakabo  (12.04.18 10:44:33)
ben de beğeniyorum

  • foster  (12.04.18 10:45:34)
Kaçıracaksın bunu bağlayıp sabaha kadar konuş diyeceksin

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.04.18 10:53:08)
Agzi dolu dolu konusuyo, yaslanica daha tontis olacak belli :)

  • brkylmz  (12.04.18 11:13:47)
Twitter'da takip ediyorum. Cok ortadan ve suya sabuna bulasmaya calismadan konustugunu dusunurdum. Gundemde firtinalar koparken oyle alakasiz konulardan bahis acardi ki cogu zaman aklima "mahalle yanarken orospu sacini tararmis" sozu gelirdi. Ama su cnnturk'teki videosunu seyrettikten sonra fikrim biraz degisti, saygi duymaya basladim.

  • ezeriko  (12.04.18 11:32:01)
www.youtube.com

şurda hastasıyım
  • suicides underground  (12.04.18 11:51:57)
kendisini ilk tanıdığım videodan beri büyük sempati besliyorum.

www.youtube.com
  • eeb  (12.04.18 12:35:23)
Kadir Çöpdemir denen primata çok benziyor, yüzü konuşması ikiz gibiler. 10 snden fazla dayanamıyorum, evrenin sırlarını verse katlanamam o derece

  • freedonia  (13.04.18 02:28:08)