gürültü komşu emlakçı para

evet güzel bir mantık sorusuyla karşınızdayım.

yaklaşık 12 küsür senedir ailecek başakşehir de otuyoruyoruz. (bilmeyenler için söyliyeyim akp'nin kalesi)

neyse yaklaşık 8 senedir altımızda bir komşu vardı 4 senede bir çocuk yaptılar, 8 sene evden gürültü eksik olmadı. her gece gece 2'ye kadar ya çocuklar ağlar, yada eşini ölümüne döverdi.

inanın istinasız 8 sene gürültüsüz gün olmadı. üst komşumun 1 kere sesini duymadım altta oturanı hergün duydum.

neden şikayet etmedın tarzı soruya cevap vereyim, anlayışızlardı ne demek istediğimi anlayan anlamıştır.

şimdi gelelim güzel kısmına bunlar evden çıktı.
emlakçı ilan vermış, şimdi ben bu emlakçıyı arasam durumu güzelce anlatsam,
insan gibi kiracı bul 1 kirada ben sana vericem desem kabul eder mi , uğraştırmaz, kabul eder diye düşünüyorum..

ev sahibi almanya da yaşayan ılgısız biri, hiç ulaşılamadı numarasına ama gerekırse emlakcıdan sıte yoneticisi olduğumu söyleyip alabilirim numarasını

Böyle bir anlaşmanın geçerli olmasını nasıl umuyorsun? Sonuçta insanların alnında yazmıyor gürültü yapıp yapmayacakları. Boşa para kaptırmış olursun.

  • elorelia  (11.04.18 21:16:11)
umurunda bile olmaz gene benzer adamı koyar oraya senden de paranı alır dönüp arkasına bakmaz bile.

  • basond  (11.04.18 21:16:19)
Emlakciyi motivasyon amacli: "Eger bir sonraki kiraci gurultu yapmayan biri cikarsa size x tl verecegim:)" diyebilirsin. Onun disinda elo+1

  • ganbatte  (11.04.18 21:29:19)
bütçe sorunu yoksa mantıklı olabilir. önce kiranın ~%20'sini ver kalanı 6 ay sonra vereceğim de.

  • Goldstein  (11.04.18 21:38:15)
Böyle tipler evde atılamıyor mu aynı sorun iki aydır bende var da...

  • fasulyek  (11.04.18 22:47:51)
emlakçı gürültü yapılmayacağını nasıl garanti edecek ki? bekar biri gelir evlenir çocuk yapar.. yıllar içinde durum değişir vs.

  • iwillsee  (12.04.18 14:00:14)