[]

Şu votka nasil? Ne ile içilir? (mobil için görsel eklendi)

Arkadasin votkasi geldi nihayet ukrayna'dan.

Nasildir bu votka? Ne ile icsek?

(git:hizliresim.org )

 
ben sek içiyorum ama shot şeklinde değil yavaş yavaş.

arada bir şeyler atıştırmak rus adetidir. ruslar zakuski denilen ara atıştırmalıklar eşliğinde içer.

bazıları vodka ve meyve suyu ya da sodayı aynı anda içiyor, karıştırarak değil de iki ayrı bardak halinde. bu da olabilir.
  • cedex  (10.04.18 08:50:38) 
sek
iki buz
varsa mandalina arada.
  • kablelvuku  (10.04.18 09:31:49) 
salatalık turşusu


  • heidi'nin dedesi  (10.04.18 12:16:10) 
shot bardaklarda sek ic, yaninda da guzel bir salatalik tursusu... offf canim cekti


  • kamyonsans  (10.04.18 12:44:21) 
Ooo bir kere içmiştim tadı damağımda kalmıştı. Buz at iç. Tadını al.


  • ismira007  (10.04.18 20:34:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.