[]

Californication 1.sezon

şimdi, hank abimizin cinsel ve aşk hayatı karışık olduğu için henüz s1e5'e kadar izlemiş olan benim çok fena kafam karıştı.

1- hank'in vurduğu turuncu saçlı kadın kim, hankle ilişkisi ne

2- türkan şoray'a benzeyen kadının hank ile ilişkisi nedir, bir turuncu kadın bir bu abla arasında hank gidip geldiği için kafam karıştı.

3- bill ile hank'in ilişkisi nedir tam olarak. bir efendi gibi konuşurlarken bazen yumruklaşıyorlar sonra yine efendi bir şekle geçiyorlar falan benim kafam karıştı.

 
1- Hank'in kimseyle bir ilişkisi yok. Çakıp geçiyor, kalbi her zaman Karen'da.
3- Sevmiyor tabii ki Karen ile birlikte olduğu için.

Charlie, onun eşi, Karen ve kızı hariç karakterleri aklında tutmana gerek yok, gelip geçici hepsi.
  • i was made for you  (10.04.18 00:57:16 ~ 00:59:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.