adidasta ayakkabı numaranız değişiyor mu?

mesela ben niketa bi türlü tutturamıyorum, ya yarım ya bir numara büyük oluyor. adidasta da var mı böyle bi olay? internetten alışveriş yapıcam ama numara olayı kafamı karıştırıyor.

Nike 41 tam oluyor hatta bazı modellerde 40.5 oluyor. Adidas da 42 giyiyorum.

İmkanınız varsa mağazada deneyip öyle internetten alın.
  • lana del rey  (09.04.18 23:47:40)
öyle markalardan anca 2 yılda bir ayakkabı aldığım için de olabilir ama hep değişiyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.04.18 23:49:21)
Nike kalıpları daha küçük bence Adidas'tan. Aynı numara Adidas'ta hep daha büyük geliyor bana.

  • ms brownstone  (10.04.18 01:47:50)
Adidas'ta tam numaramı aldım en son.

Yalnız ayakkabı modeline göre bile değişebiliyor ya. Aynı modeli mağazada deneyip al derim. Ya da iki numara birden al, olmayanı iade et.
  • peggy  (10.04.18 11:22:31 ~ 11:22:45)
Adidas'tan nefret ettigim icin hic giymedim ama Nike'da benim de tutmuyor. 41-43 arasi.

  • stavro  (10.04.18 12:00:46)